HAKKIMIZDA

1993 yılında Ankara'da ''Kaliteli Ulaşım Hizmetleri'' prensibi ile kurulan şirketimiz, bugün hem uzman seyahat danışmanları hem de güvenilirlik esasıyla hizmet vermeye devam ediyor. KERVAN TURİZM SEYAHAT ACENTASI, sahip olduğu TÜRSAB, IATA, UFTAA üyelikleri ve TSE - ISO 9001 kalite belgesiyle, seçkin bireysel ve kurumsal müşterilerine,tüm yurtiçi ve yurtdışı uçak biletleri, otel rezervasyonları, transfer ve ilgili tüm seyahat hizmetlerini  sağlıyoruz. 

Deneyimli seyahat danışmanlarımız, size en ucuz uçak bileti rezervasyonunu, Havayoları ve IATA!da belirlenen servis bedelleri haricinde hiç  bir ek ücret ödemeden sizlere sunuyoruz. Kervan Seyahat Danışmanınız tüm rezervasyon opsiyonlarınızı takip eder, olası değişiklikleri sizlere anında bildirir ve rezervasyonunuzla ilgili her konuda 7/24 Destek Hattı ile sizlere ulaşır. 

Seyahatinizin ve uçak biletinizin gerektirdiği her noktada size özel en avantajlı transfer seçenekleriyle sizleri bilgilendiriyoruz. Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duyarak tüm işlemleriniz teknolojinin sağladığı en yüksek hızla yürütüyoruz.

Müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetlerde; yüksek standartlı, kaliteli, keyifli ve güvenli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarıyoruz.Acentamız ile ilgili  tüm yorum ve değerlendirmelerinizi ise, hizmet standartlarımızın takibi için özenle değerlendiriyoruz. 

Seyahat Danışmanı ekibimizle, tüm yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizde ''Çözüm Ortağınız'' olmayı kendimize görev edindik.